Dnia 2021-10-24 13:00 odbyło się spotkanie między Rennes i Strasbourg zakończone wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Rennes i Strasbourg wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-24 13:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Rennes a Strasbourg.

Gole strzelali: N. Aguerd 82' 1-0 L. Majer

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 6'

Żółte kartki Strasbourg: Maxime Le Marchand 32' Anthony Caci 58'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Rennes zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Mura i Lyon natomiast Strasbourg podejmie Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Reims.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Jonas Martin Maxime Le Marchand nieustannie sprawiają swoim entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Często obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Rennes i Strasbourg jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Roazhon Park.