Na obiekcie Stade de l'Aube miało miejsce spotkanie pomiędzy Estac Troyes i Rennes zakończone wynikiem 2-2

Estac Troyes vs Rennes, wynik 2-2. W dniu 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Estac Troyes i Rennes.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Estac Troyes oraz Rennes zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: N. Aguerd 9' 0-1 B. Bourigeaud A. Rami 38' 1-1 T. Dingomé T. Dingomé 40' 2-1 R. Ripart M. Terrier 81' 2-2

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Rennes: Kamaldeen Sulemana 30'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Marseille. Kolejno natomiast Rennes z Mura. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Montpellier.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Kamaldeen Sulemana nieustannie sprawiają kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie trafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania drętwe. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Estac Troyes oraz Rennes oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.