Mecz Strasbourg vs Rennes zakończony wynikiem 2-1

Strasbourg vs Rennes wynik meczu 2-1. W dniu 2022-04-20 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 33. Zmierzyły się Strasbourg i Rennes.

Pierwsza połowa spotkania między Strasbourg i Rennes zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: H. Diallo 4' 1-0 J. Bellegarde M. Terrier 54' 1-1 H. Traoré L. Ajorque 77' 2-1 K. Gameiro

Żółte kartki Strasbourg: Anthony Caci 86'

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 65' Nayef Aguerd 90'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu to Willy Delajod, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Strasbourg zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Clermont Foot. Kolejno natomiast Rennes zmierzy się z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Marseille.

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą fascynujące poczynania w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Anthony Caci Jonas Martin raz za razem gwarantują wspaniałym kibicom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między graczami z ligi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż mecze męczą fana. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Strasbourg i Rennes oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stade de la Meinau.