Spotkanie Rennes kontra Nice zakończone wynikiem 2-0

W meczu 18. kolejki Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Rennes i Nice. Spotkanie odbyło się na stadionie Roazhon Park, a ostateczny wynik brzmiał 2-0 na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej połowie Rennes objęło prowadzenie 1-0, utrzymując je do końcowego gwizdka.

Rennes vs Nice

Wczoraj wieczorem na stadionie Roazhon Park odbył się emocjonujący mecz pomiędzy zespołem Rennes a drużyną Nice. W ramach 18 kolejki Ligue 1, obie drużyny zmierzyły się w walce o cenne punkty. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli z wynikiem 2-0.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00, a głównym arbitrem był Bastien Dechepy z Francji. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje ulubione drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowitą wrzawę.

Po zaciętej walce na boisku, to gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie. W 31. minucie meczu bramkę zdobył B. Bourigeaud, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę zanotował E. Le Fée, który świetnie dograł piłkę do Bourigeauda.

Po przerwie, Rennes kontynuowało swoją ofensywną grę, co zaowocowało drugim golem. W 54. minucie A. Kalimuendo podwyższył prowadzenie na 2-0. Asystę ponownie zanotował E. Le Fée, który zaprezentował się jako kluczowy gracz w tym meczu.

W drugiej połowie emocji nie brakowało, a obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki. Mimo starań Nice, gospodarze utrzymali prowadzenie do końcowego gwizdka.

W samej końcówce meczu kibice byli świadkami dwóch żółtych kartek dla gospodarzy: Warmed Omari został ukarany w 79. minucie. Z kolei żadne zespoły nie zanotowały czerwonych kartek.

Po zakończonym spotkaniu, zwycięzcy świętowali na boisku, a kibice Rennes cieszyli się z kolejnej wygranej swojej drużyny. Następne mecze dla Rennes to starcia z zespołami Marseille, Lyon oraz Montpellier. Natomiast drużyna Nice zmierzy się z zespołami Bordeaux, Metz oraz Stade Brestois 29.