Na stadionie Stade Saint-Symphorien miało miejsce spotkanie pomiędzy Metz oraz Rennes - wynik 0-3

Metz - Rennes, wynik końcowy 0-3. W dniu 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Metz a Rennes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Metz i Rennes zakończyła się wynikiem 0-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: G. Laborde 24' 0-1 H. Traoré K. Sulemana 37' 0-2 F. Tait M. Terrier 45' 0-3 H. Traoré

Żółte kartki Metz: Vincent Pajot 20' Papa Ndiaga Yade 64' Amadou Salif Mbengue 72'

Żółte kartki Rennes: Warmed Omari 3'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu to Benoit Millot, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Metz stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Saint Etienne oraz Marseille. Kolejno natomiast Rennes z Mura. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Estac Troyes.

Liczni fani śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Vincent Pajot Warmed Omari nieraz zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Natrafiamy na widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone żółtą kartką zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Metz i Rennes w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Saint-Symphorien.