Rennes vs Lyon, wynik meczu 3-2

W dniu 2022-10-16 13:00 na stadionie Roazhon Park odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Rennes a Lyon.

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes a Lyon wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: A. Lacazette 23' 0-1 N. Tagliafico M. Terrier 38' 1-1 B. Bourigeaud A. Gouiri 47' 2-1 L. Assignon A. Lacazette 72' 2-2 M. Terrier 77' 3-2 A. Truffert

Żółte kartki Rennes: Xeka 2' Lorenz Assignon 34'

Żółte kartki Lyon: Corentin Tolisso 7' Houssem Aouar 71'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lyon:

Główny sędzia spotkania to Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Rennes zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Fenerbahce i Montpellier natomiast Lyon z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Marseille.

Oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Xeka Corentin Tolisso stale sprawiają wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealne asysty czy gole, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Rennes i Lyon z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Roazhon Park.