Spotkanie pomiędzy Rennes oraz Paris Saint Germain na obiekcie Roazhon Park dnia 2021-10-03 11:00: wynik 2-0

Rennes kontra Paris Saint Germain wynik spotkania 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Rennes oraz Paris Saint Germain zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2021-10-03 11:00 na stadionie Roazhon Park odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Rennes oraz Paris Saint Germain.

Gole strzelali: G. Laborde 45' 1-0 K. Sulemana F. Tait 46' 2-0 G. Laborde

Żółte kartki Rennes: Gaëtan Laborde 24' Jonas Martin 55'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Presnel Kimpembe 55' Gianluigi Donnarumma 56' Kylian Mbappé 86'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rennes zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Mura oraz Strasbourg. Kolejno natomiast Paris Saint Germain z Angers. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz Marseille.

Oddani kibice futbolu śledzą ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Gaëtan Laborde Presnel Kimpembe często zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule, wyśmienite asysty oraz bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zażarte, rzadko bywa, że widowiska męczą kibica. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Rennes oraz Paris Saint Germain jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Roazhon Park.