Dnia 2021-09-26 11:00 odbyło się spotkanie Bordeaux - Rennes zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2021-09-26 11:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Bordeaux a Rennes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bordeaux a Rennes zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: G. Laborde 56' 0-1 H. Traoré Mexer 88' 1-1 Hwang Ui-Jo

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 90'

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 17' Warmed Omari 36' Baptiste Santamaria 80' Birger Meling 80'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bordeaux stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Lorient a Rennes podejmie Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Metz.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Fransérgio Jonas Martin częstokroć zagwarantowały swoim wiernym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki mało interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Bordeaux oraz Rennes w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.