Estac Troyes kontra Rennes, wynik spotkania - 1-1

Estac Troyes kontra Rennes, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Estac Troyes oraz Rennes wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-09-04 15:05 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 6 pomiędzy Estac Troyes a Rennes.

Gole strzelali: I. Ugbo 14' 1-0 Rony Lopes B. Santamaría 48' 1-1 M. Terrier

Żółte kartki Estac Troyes: Xavier Chavalerin 72' Gauthier Gallon 90'

Żółte kartki Rennes: Baptiste Santamaria 42' Birger Meling 71'

Czerwone kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 26'

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu to Mathieu Vernice, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Reims. Kolejno natomiast Rennes z AEK Larnaca. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre i Fenerbahce.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Xavier Chavalerin Baptiste Santamaria często sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieustannie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne asysty czy gole, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich znanych zespołów jak Estac Troyes oraz Rennes w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade de l'Aube.