Spotkanie między Marseille i Rennes dnia 2021-09-19 15:00 na stadionie Orange Vélodrome: wynik 2-0

Marseille kontra Rennes wynik spotkania 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Marseille a Rennes wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2021-09-19 15:00 na obiekcie sportowym Orange Vélodrome odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się Marseille i Rennes.

Gole strzelali: B. Dieng 48' 1-0 P. Lirola A. Harit 71' 2-0

Żółte kartki Marseille: J. Sampaoli 33'

Żółte kartki Rennes: L. Bade 44' B. Santamaria 64' B. Genesio 65'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia meczu - Willy Delajod, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Marseille zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Lens i Galatasaray. Kolejno natomiast Rennes zmierzy się z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Vitesse.

Liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak J. Sampaoli L. Bade często gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych wrażeń. Zmagania między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nie są interesujące. Nieustannie natrafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Marseille oraz Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Orange Vélodrome.