Rennes vs Lille, wynik meczu 1-3

W dniu 2023-02-04 20:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Rennes a Lille.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rennes i Lille wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: A. Gouiri 1' 1-0 E. Zhegrova 59' 1-1 A. Gomes R. Cabella 85' 1-2 E. Zhegrova André Gomes 90' 1-3 E. Zhegrova

Żółte kartki Rennes: Lesley Ugochukwu 64'

Żółte kartki Lille: André Gomes 20' Timothy Weah 81'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lille:

Główny sędzia spotkania - Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z Toulouse, następne spotkania z drużynami Shakhtar Donetsk oraz Clermont Foot natomiast Lille podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Paris Saint Germain.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Lesley Ugochukwu André Gomes raz za razem zapewniają fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nas męczą. Wielokrotnie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, idealne gole oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Rennes i Lille z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Roazhon Park.