Spotkanie między Nice oraz Rennes zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Allianz Riviera

Nice kontra Rennes, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Nice a Rennes zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-05-06 15:00 na stadionie Allianz Riviera rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Nice a Rennes.

Gole strzelali: G. Laborde 50' 1-0 B. Bouanani T. Moffi 72' 2-0 B. Bourigeaud 78' 2-1 K. Toko Ekambi

Żółte kartki Nice:

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 55'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu - Willy Delajod, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Nice stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Toulouse oraz Montpellier a Rennes z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio oraz Monaco.

Wierni fani futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Hamari Traore stale zapewniają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między graczami są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska nudne. Bardzo często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty i bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Nice i Rennes jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Allianz Riviera.