Dnia 2021-11-20 20:00 miał miejsce mecz Rennes - Montpellier: 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rennes oraz Montpellier zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-11-20 20:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Rennes i Montpellier.

Gole strzelali: M. Terrier 8' 1-0 H. Traoré L. Majer 28' 2-0 G. Laborde

Żółte kartki Rennes: Flavien Tait 86'

Żółte kartki Montpellier: Teji Savanier 3' Florent Mollet 6' Teji Savanier 41'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Montpellier: Teji Savanier 41'

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Rennes stanie naprzeciw Vitesse, następne spotkania z drużynami Lorient i Lille natomiast Montpellier z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Clermont Foot.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Flavien Tait Teji Savanier częstokroć zaserwowały wspaniałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze usypiające. Stale natrafiamy na spektakularne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Rennes oraz Montpellier i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Roazhon Park.