Spotkanie Rennes vs Lorient zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa meczu między Rennes a Lorient zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-07 15:05 na stadionie Roazhon Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Rennes a Lorient.

Gole strzelali: A. Theate 65' 0-1

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 62' Hamari Traore 87' Arthur Theate 87'

Żółte kartki Lorient: Vincent Le Goff 75'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter meczu - Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Ajaccio oraz Lens a Lorient zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse oraz Clermont Foot.

Wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia ligi Ligue 1. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Adrien Truffert Vincent Le Goff nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki między graczami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Dlatego też warto śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Rennes i Lorient jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Roazhon Park.