Angers vs Rennes, wynik spotkania 1-2

Po pierwszej połowie meczu między Angers i Rennes wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-23 11:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Angers a Rennes.

Gole strzelali: A. Gouiri 43' 0-1 B. Bourigeaud A. Salama 53' 1-1 A. Hunou L. Majer 90' 1-2

Żółte kartki Angers: Yan Valery 55'

Żółte kartki Rennes: Flavien Tait 57' Arthur Theate 75'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia meczu to Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Angers stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Lens i Lille. Kolejno natomiast Rennes z Fenerbahce. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i AEK Larnaca.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Składające się z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Yan Valery Flavien Tait częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Interesujące potyczki między piłkarzami bywają bardzo zajadłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Regularnie trafiamy na ostre faule, efektowne asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Angers i Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Raymond-Kopa.