Spotkanie Rennes kontra Nantes zakończone wynikiem 3-0 dnia 2022-10-09 15:05

Rennes kontra Nantes wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes i Nantes wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-10-09 15:05 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Rennes a Nantes.

Gole strzelali: A. Gouiri 26' 1-0 M. Terrier 79' 2-0 A. Gouiri D. Doué 84' 3-0 M. Terrier

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 61'

Żółte kartki Nantes:

Czerwone kartki Rennes: Joe Rodon 88'

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Rennes zmierzy się już z Dynamo Kyiv, następne spotkania z drużynami Lyon i Angers. Kolejno natomiast Nantes z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Nice.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Hamari Traore systematycznie zapewniają wspaniałym fanom wiele wrażeń. Regularnie zdarzają się ostre faule kończące się żółtą kartką, wyśmienite gole czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to mecze nudne. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Rennes i Nantes oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Roazhon Park.