Strasbourg - Rennes, wynik spotkania: 1-3

Strasbourg - Rennes 1-3. W dniu 2022-10-01 15:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Strasbourg oraz Rennes.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Strasbourg a Rennes zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: A. Kalimuendo 38' 0-1 A. Truffert M. Terrier 49' 0-2 A. Gouiri 61' 0-3 A. Kalimuendo H. Diallo 72' 1-3

Żółte kartki Strasbourg:

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 71' Lovro Majer 90'

Czerwone kartki Strasbourg: Gerzino Nyamsi 28'

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Strasbourg zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Lille oraz Toulouse natomiast Rennes podejmie Dynamo Kyiv. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Dynamo Kyiv.

Kibice z entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Hamari Traore systematycznie serwują własnym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Trafiamy na ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to mecze nudne. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Strasbourg i Rennes w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de la Meinau.