Dnia 2022-09-11 15:05 odbył się mecz między Rennes oraz Auxerre zakończony wynikiem 5-0

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes a Auxerre wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

Dnia 2022-09-11 15:05 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 7. Zmierzyły się Rennes oraz Auxerre.

Gole strzelali: K. Sulemana 3' 1-0 A. Gouiri 60' 2-0 M. Terrier 68' 3-0 F. Tait 78' 4-0 S. Mandanda M. Abline 85' 5-0

Żółte kartki Rennes: Joe Rodon 28'

Żółte kartki Auxerre:

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Auxerre:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Rennes stawi czoła Fenerbahce, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Strasbourg. Kolejno natomiast Auxerre podejmie Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Clermont Foot.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice z zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Składające się z utalentowanych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Joe Rodon nierzadko zaserwowały wspaniałym fanom wiele wrażeń. Potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Regularnie obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe bramki i asysty, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Rennes oraz Auxerre oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Roazhon Park.