Mecz między Marseille i Rennes zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stade Orange Vélodrome dnia 2022-09-18 13:00

 

Pierwsza połowa spotkania między Marseille i Rennes zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-18 13:00 na stadionie Stade Orange Vélodrome rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Marseille a Rennes.

Gole strzelali: M. Guendouzi 25' 0-1 M. Guendouzi 52' 1-1 J. Veretout

Żółte kartki Marseille: Nuno Tavares 62' Leonardo Balerdi 85' Luis Javier Suárez 90'

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 7' Désiré Doué 19' Amine Gouiri 44' Kamaldeen Sulemana 68'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Marseille stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Sporting CP i Ajaccio. Kolejno natomiast Rennes z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Dynamo Kyiv i Nantes.

Coraz częściej oddani kibice futbolu śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Nuno Tavares Hamari Traore wielokrotnie sprawiają wyborowym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Zdarzają się widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki między zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż spotkania nas nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Marseille i Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.