Dnia 2022-02-06 16:00 odbyło się spotkanie między Rennes i Stade Brestois 29 - wynik 2-0

Rennes - Stade Brestois 29 wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Rennes a Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-06 16:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Zmierzyły się Rennes i Stade Brestois 29.

Gole strzelali: G. Laborde 20' 1-0 L. Majer M. Terrier 90' 2-0 L. Badé

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 1' Baptiste Santamaria 31' Martin Terrier 59'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Romain Del Castillo 52'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Rennes stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Montpellier natomiast Stade Brestois 29 podejmie Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Lorient.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Jonas Martin Romain Del Castillo nierzadko zapewniły wspaniałym entuzjastom wiele niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty oraz gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Rennes i Stade Brestois 29 jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Roazhon Park.