Spotkanie Rennes - Lyon, wynik 4-1

W dniu 2021-11-07 19:45 na stadionie Roazhon Park odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Rennes i Lyon.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Rennes a Lyon wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

 

Gole strzelali: G. Laborde 45' 1-0 B. Bourigeaud H. Traoré 51' 2-0 A. Truffert 76' 3-0 F. Tait A. Truffert 83' 4-0 K. Sulemana Lucas Paquetá 90' 4-1

Żółte kartki Rennes: Baptiste Santamaria 25' Warmed Omari 34'

Żółte kartki Lyon: Bruno Guimarães 40' Islam Slimani 51'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lyon:

Główny sędzia meczu - Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Rennes stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Vitesse i Lorient natomiast Lyon z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Brondby i Montpellier.

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Baptiste Santamaria Bruno Guimarães systematycznie zapewniają wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty oraz gole, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ligue 1. Rennes oraz Lyon i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Roazhon Park.