Clermont Foot vs Rennes, wynik meczu - 2-1

W dniu 2023-01-11 18:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 18. Zmierzyły się Clermont Foot oraz Rennes.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Clermont Foot a Rennes wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: G. Kyei 31' 1-0 S. Khaoui A. Kalimuendo 74' 1-1 B. Bourigeaud J. Gastien 90' 2-1 K. Andrić

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud 45' Benjamin Bourigeaud 77'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud 77' Warmed Omari 83'

Główny arbiter meczu - Clement Turpin, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Clermont Foot zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Lille oraz Monaco a Rennes zmierzy się z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Strasbourg.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Benjamin Bourigeaud wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Stale natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki męczą. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Clermont Foot i Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.