Na obiekcie Stade Francis-Le Blé odbyło się spotkanie Stade Brestois 29 - Rennes - 0-0

Stade Brestois 29 - Rennes wynik spotkania 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Stade Brestois 29 a Rennes zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-09-02 15:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Stade Brestois 29 a Rennes.

Gole strzelali:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Romain Del Castillo 27' Jonas Martin 80' Brendan Chardonnet 90'

Żółte kartki Rennes: Lorenz Assignon 73'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu to Hakim Ben el Salem Hadj, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Stade Brestois 29 zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Lyon i Nice natomiast Rennes z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Maccabi Haifa i Montpellier.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Romain Del Castillo Lorenz Assignon nieustannie serwują fantastycznym fanom wiele emocji. Systematycznie obserwujemy zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych zespołów jak Stade Brestois 29 oraz Rennes w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.