Mecz pomiędzy Lille i Rennes zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy

Lille - Rennes, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-11-06 16:05 na obiekcie sportowym Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Lille i Rennes.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lille i Rennes wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: José Fonte 16' 1-0 B. Bourigeaud 58' 1-1

Żółte kartki Lille: Tiago Djaló 54' Jonathan Bamba 57' Bafodé Diakité 74' Carlos Baleba 90'

Żółte kartki Rennes: Christopher Wooh 36'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Rennes: Birger Meling 90'

Główny arbiter meczu to Johan Hamel, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lille zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Reims. Kolejno natomiast Rennes z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Nice.

Liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Tiago Djaló Christopher Wooh stale sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe gole czy asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami są zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska statyczne. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Lille i Rennes w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.