Dnia 2023-04-15 15:00 odbył się mecz Rennes kontra Reims zakończony wynikiem 3-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Rennes i Reims zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-04-15 15:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Rennes oraz Reims.

Gole strzelali: J. Doku 9' 1-0 J. Doku 19' 2-0 B. Meling A. Theate 68' 3-0 A. Gouiri

Żółte kartki Rennes: Lesley Ugochukwu 46'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 80' Emmanuel Agbadou 82'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Rennes stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Angers oraz Nice. Kolejno natomiast Reims z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Lille.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Lesley Ugochukwu Marshall Munetsi nieustannie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii gole i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ligue 1. Rennes i Reims oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Roazhon Park.