Spotkanie Lens vs Rennes na obiekcie Stade Bollaert-Delelis: końcowy wynik 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Lens a Rennes zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-01-08 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 20. Zmierzyły się Lens oraz Rennes.

Gole strzelali: W. Saïd 89' 1-0 J. Clauss

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 16'

Żółte kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud -5'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu - Benoît Bastien, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lens stawi czoła Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Monaco. Kolejno natomiast Rennes zmierzy się z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Stade Brestois 29.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów śledzi fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Facundo Medina Benjamin Bourigeaud nieprzerwanie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między graczami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lens oraz Rennes z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.