Na obiekcie Roazhon Park dnia 2023-08-13 15:05 odbył się mecz pomiędzy Rennes i Metz zakończony wynikiem 5-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rennes a Metz zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Dnia 2023-08-13 15:05 na stadionie Roazhon Park rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Rennes a Metz.

Gole strzelali: A. Kalimuendo 20' 1-0 Y. Maziz 21' 1-1 G. Mikautadze A. Gouiri 51' 2-1 B. Bourigeaud J. Doku 67' 3-1 I. Salah 87' 4-1 I. Salah 90' 5-1

Żółte kartki Rennes:

Żółte kartki Metz: Koffi Kouao 45' Maxime Colin 46'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Metz:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami LE Havre i Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Metz zmierzy się z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Reims.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Koffi Kouao wielokrotnie sprawiają wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania usypiające. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Rennes i Metz w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Roazhon Park.