Mecz Monaco - Rennes, wynik 2-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Monaco i Rennes zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19. Zmierzyły się Monaco i Rennes.

Gole strzelali: M. Terrier 16' 0-1 G. Laborde W. Ben Yedder 35' 1-1 K. Volland 72' 2-1 S. Diop

Żółte kartki Monaco: Guillermo Maripán 80' Aurélien Tchouaméni 87'

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 13'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Buquet. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Monaco stanie naprzeciw Quevilly, następne spotkania z drużynami Nantes i Clermont Foot natomiast Rennes podejmie Nancy. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Bordeaux.

Wierni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Guillermo Maripán Adrien Truffert wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, spektakularne bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Monaco i Rennes oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Louis II.