Mecz pomiędzy Ajaccio i Rennes zakończony wynikiem 0-5 na obiekcie Stade François Coty

Dnia 2023-05-21 11:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Ajaccio a Rennes.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Ajaccio a Rennes zakończyła się wynikiem 0-4. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-5.

 

Gole strzelali: B. Santamaría 14' 0-1 L. Majer A. Gouiri 31' 0-2 K. Toko Ekambi J. Doku 37' 0-3 L. Majer A. Gouiri 40' 0-4 H. Traoré A. Gouiri 71' 0-5 H. Traoré

Żółte kartki Ajaccio: Clement Vidal 57'

Żółte kartki Rennes: Jeanuel Belocian 45' Lorenz Assignon 85'

Czerwone kartki Ajaccio: Mickaël Alphonse 63'

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Ajaccio zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Marseille i Monaco natomiast Rennes podejmie Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice z entuzjazmem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Clement Vidal Jeanuel Belocian nierzadko zaserwowały swoim wiernym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to mecze nużące. Obserwujemy widowiskowe gole oraz asysty, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Ajaccio oraz Rennes w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade François Coty.