Na obiekcie Roazhon Park dnia 2023-05-27 19:00 miał miejsce mecz pomiędzy Rennes i Monaco - końcowy wynik 2-0

Rennes - Monaco 2-0. Dnia 2023-05-27 19:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Rennes i Monaco.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Rennes i Monaco zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: L. Majer 52' 1-0 B. Bourigeaud A. Gouiri 73' 2-0 B. Bourigeaud

Żółte kartki Rennes:

Żółte kartki Monaco: Vanderson 11' Guillermo Maripán 55' Breel Embolo 80'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Rennes zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Toulouse i . Kolejno natomiast Monaco z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Vanderson często zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1. Rennes i Monaco oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Roazhon Park.