Spotkanie Reims kontra Rennes zakończone wynikiem 3-1

Reims kontra Rennes 3-1. Dnia 2022-12-29 18:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Reims i Rennes.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Reims oraz Rennes wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: F. Balogun 6' 1-0 A. Flips A. Flips 22' 2-0 M. Munetsi A. Theate 45' 2-1 M. Terrier F. Balogun 84' 3-1

Żółte kartki Reims: Junya Ito 20' Folarin Balogun 83'

Żółte kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud 42' Warmed Omari 59'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia meczu - Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Reims zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Loon-Plage i Ajaccio natomiast Rennes podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Clermont Foot.

Kibice śledzą starcia w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Junya Ito Benjamin Bourigeaud systematycznie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa, że potyczki nas męczą. Stale trafiamy na wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Reims oraz Rennes jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.