Spotkanie Monaco - Rennes dnia 2024-04-07 15:05: 1-0

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku, na Stade Louis-II odbył się emocjonujący mecz piłkarski w ramach 28. kolejki Ligue 1 pomiędzy drużynami Monaco i Rennes. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Monako 1-0, po bramce strzelonej jeszcze przed przerwą, utrzymanie prowadzenia do końca meczu okazało się kluczowe dla gospodarzy. Oto pełne sprawozdanie z tego starcia.

Relacja z meczu Monaco - Rennes: 1-0

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Monaco i Rennes na Stade Louis-II zapowiadał się jako starcie dwóch zmotywowanych zespołów Ligue 1. Sędzią głównym spotkania był Stephanie Frappart z Francji.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:05, a już w 25. minucie Monaco wyszło na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez M. Akliouche, który wykorzystał świetne podanie I. Jakobsa. Gospodarze objęli prowadzenie 1-0, co sprawiło, że na trybunach zrobiło się głośno.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Monaco, jednak emocji nie brakowało - zarówno zawodnicy jak i kibice byli pełni pasji i zaangażowania.

Druga połowa również nie obyła się bez kontrowersji - w 46. minucie z boiska musiał odejść Martin Terrier z Rennes po otrzymaniu czerwonej kartki. Niestety, sytuacja się pogorszyła dla gości, gdy w 64. minucie Thilo Kehrer z Monaco również został ukarany czerwoną kartką, pozostawiając swoją drużynę w dziesiątkę.

Mimo starań obu zespołów, wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Monaco triumfowało 1-0 nad Rennes, zdobywając cenne trzy punkty w 28. kolejce Ligue 1.

Po meczu zarówno kibice, jak i zawodnicy mieli wiele do omówienia. Thilo Kehrer z Monaco zebrał dwie żółte kartki, które zmieniły się w czerwoną kartkę, podczas gdy Arthur Theate z Rennes również dostał kartkę. Emocje sięgały zenitu na Stade Louis-II!

Następne spotkania dla Monaco to starcia z Stade Brestois 29, Lille i Lyon, natomiast Rennes zmierzy się z Toulouse, Nantes i ponownie z Stade Brestois 29. Czy obie drużyny utrzymają dobrą passę? Tego dowiemy się już niedługo!