Back to Top

Mecz pomiędzy Rennes vs Marseille 2-0

Mecz między Rennes oraz Marseille zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Roazhon Park

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na stadionie Roazhon Park w ramach 26. kolejki Ligue 1 odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Rennes i Marseille. Gospodarze zdołali pokonać rywali z Marsylii rezultatem 2-0, ustalając wynik już w pierwszej połowie meczu.

Mecz Lille vs Rennes wynik 2-2

Spotkanie Lille - Rennes, wynik 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lille i Rennes w ramach 25. kolejki Ligue 1 dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się 10 marca o godzinie 16:05 w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy zakończyło się remisem 2-2, mimo że po pierwszej połowie goście prowadzili 2-0. Zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że widowisko było niezwykle wyrównane.

Rennes vs Lorient, wynik końcowy 1-2

Rennes kontra Lorient, wynik spotkania 1-2

Wczorajszy wieczór na stadionie Roazhon Park przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Rennes i Lorient w ramach 24. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2-1, po zaciętej rywalizacji, która rozgrzewała serca kibiców aż do ostatniego gwizdka sędziego. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to Lorient cieszyło się z trzech punktów po bramkach strzelonych w drugiej połowie. Czy uda im się utrzymać tę formę w kolejnych meczach?

Paris Saint Germain kontra Rennes, wynik 1-1

Mecz Paris Saint Germain kontra Rennes zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Parc des Princes dnia 2024-02-25 16:05

Wczorajszy mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Rennes w ramach 23. kolejki Ligue 1 dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie rozgrywane na Parc des Princes zakończyło się remisem 1-1. Rennes prowadziło 1-0 po pierwszej połowie, jednak drużyna PSG zdołała wyrównać wynik po przerwie. Mecz odbył się 25 lutego 2024 roku o godzinie 16:05 lokalnego czasu, a relacja z tego starcia nadal budzi dyskusje wśród fanów obu zespołów.

Rennes - Clermont Foot 3-1

Na stadionie Roazhon Park miało miejsce spotkanie Rennes - Clermont Foot - końcowy wynik 3-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na stadionie Roazhon Park odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Rennes i Clermont Foot w ramach 22. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Już w pierwszej połowie Rennes objęło prowadzenie 1-0, a po przerwie potwierdziło swoją dominację, zdobywając kolejne bramki.

LE Havre - Rennes, wynik końcowy 0-1

LE Havre kontra Rennes, wynik meczu: 0-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Rennes, rozegrany na Stade Océane, był starciem pełnym napięcia i emocji. Pomimo zaciętej walki na boisku, to Rennes wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę utrzymywał się bezbramkowy, ale bramka zdobyta w drugiej połowie meczu zadecydowała o losach spotkania. Mecz ten odbył się 11 lutego o godzinie 12:00, w ramach 21. kolejki Ligue 1.

Mecz pomiędzy Rennes - Montpellier zakończony wynikiem 2-1

Na obiekcie Roazhon Park miało miejsce spotkanie Rennes vs Montpellier: wynik końcowy 2-1

W ostatnim spotkaniu ligowym drużyna Rennes podejmowała Montpellier w meczu 20. kolejki Ligue 1, który odbył się na Roazhon Park. Wynik końcowy meczu to 2-1 dla gospodarzy, którzy prowadzili 1-0 na przerwę. Mecz rozegrano 3 lutego o godzinie 16:00, co oznacza, że odbył się on pięć dni temu.

Mecz Lyon kontra Rennes 2-3

Lyon - Rennes, wynik spotkania 2-3

Wczorajszy wieczór zapewnił nam emocje na najwyższym poziomie, gdy drużyny Lyon i Rennes spotkały się na boisku Groupama Stadium. Mecz ten był niezwykle zacięty, a wynik 2-3 na korzyść Rennes potwierdzał zaciętość rywalizacji. Wynik na przerwę zaskoczył kibiców, gdy Rennes prowadziło 0-3, ale Lyon powróciło do gry, zmuszając rywali do walki do ostatniego gwizdka. To był starcie, które z pewnością zostanie w pamięci fanów na dłużej. Mecz Ligue 1 kolejki 19 dostarczył wielu emocji i wrażeń.

Rennes - Nice wynik 2-0

Spotkanie Rennes kontra Nice zakończone wynikiem 2-0

W meczu 18. kolejki Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Rennes i Nice. Spotkanie odbyło się na stadionie Roazhon Park, a ostateczny wynik brzmiał 2-0 na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej połowie Rennes objęło prowadzenie 1-0, utrzymując je do końcowego gwizdka.