Rennes vs Lens, wynik meczu 1-1

Emocje nie opadły po równie rozegranej konfrontacji na Roazhon Park, gdzie drużyna Rennes zmierzyła się z Lens w ramach 33. kolejki Ligue 1. Mecz, który odbył się w sobotni wieczór, zakończył się remisem 1-1, choć do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Zarówno kibice Rennes, jak i gości z Lens, mieli okazję świadczyć o zaciętej rywalizacji, która dostarczyła wielu emocji aż do ostatnich minut spotkania.

Mecz pomiędzy drużynami Rennes a Lens

Wczoraj, na stadionie Roazhon Park, odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Rennes i Lens. Mecz zakończył się remisem 1-1. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale emocje rozgrzały się w drugiej części pojedynku.

Sprawozdanie z meczu

Zaczynamy od pierwszego gwizdka sędziego Benoît Millota. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty. Rennes ruszyło agresywnie, próbując narzucić swój styl gry, ale defensywa Lens była niezłomna.

W 21. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Davidowi Pereira da Costie z Lens. Zawodnicy obu drużyn stworzyli wiele okazji bramkowych, ale skuteczność strzelecka pozostawiała wiele do życzenia.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale po przerwie to goście objęli prowadzenie. W 48. minucie A. Fulgini pokonał bramkarza Rennes, dając Lens prowadzenie 0-1.

Gospodarze nie zamierzali się poddać i starali się odrobić straty. W 82. minucie świetną akcję przeprowadzili zawodnicy Rennes, a I. Salah skierował piłkę do siatki, doprowadzając do wyrównania 1-1. Asystę przy bramce zaliczył A. Kalimuendo.

Emocje sięgały zenitu, obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiego gola, jednak wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Podczas spotkania sędzia Benoît Millot musiał sięgnąć po kilka żółtych kartek. Po stronie gospodarzy kartonikami zostali ukarani Alidu Seidu oraz Christopher Wooh, natomiast w ekipie gości żółte kartki otrzymali David Pereira da Costa, Facundo Medina oraz Florian Sotoca.

Na boisku nie padły czerwone kartki, co świadczyło o zaciętości, ale i fair play obu drużyn. Następne wyzwania czekają zarówno Rennes, które zmierzy się z Reims i Montpellier, jak i Lens, które również będą musiały stawić czoła kolejnym rywalom.