Mecz Rennes - Estac Troyes zakończony wynikiem 4-0 dnia 2023-05-14 13:00 na obiekcie Roazhon Park

Rennes - Estac Troyes 4-0. W dniu 2023-05-14 13:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 35 pomiędzy Rennes a Estac Troyes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rennes i Estac Troyes zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: A. Theate 14' 1-0 B. Bourigeaud 65' 2-0 J. Doku K. Toko Ekambi 70' 3-0 J. Doku K. Toko Ekambi 74' 4-0

Żółte kartki Rennes:

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouamé 32'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter meczu to Stephanie Frappart, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z Ajaccio, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Stade Brestois 29 a Estac Troyes podejmie Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Lille.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Rominigue Kouamé nader często zagwarantowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Rennes i Estac Troyes w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Roazhon Park.