Mecz Rennes vs Lens zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Roazhon Park dnia 2023-04-01 19:00

Rennes vs Lens wynik spotkania 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Rennes a Lens zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-01 19:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Rennes i Lens.

Gole strzelali: L. Openda 31' 0-1 F. Sotoca

Żółte kartki Rennes: Désiré Doué 27' Benjamin Bourigeaud 82'

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 45' Adrien Thomasson 61'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lens:

Główny arbiter spotkania to Clement Turpin, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Rennes stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Reims i Montpellier. Kolejno natomiast Lens z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Monaco.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Désiré Doué Kevin Danso bardzo często zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki nas nudzą. Systematycznie zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Rennes oraz Lens i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Roazhon Park.