Mecz Rennes vs Marseille, wynik końcowy 0-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Rennes a Marseille wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-03-05 19:45 na stadionie Roazhon Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Rennes a Marseille.

Gole strzelali: S. Kolašinac 57' 0-1 C. Ünder

Żółte kartki Rennes: Désiré Doué 66'

Żółte kartki Marseille: Leonardo Balerdi 90'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Rennes zmierzy się już z Auxerre, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain oraz Lens natomiast Marseille podejmie Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Montpellier.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi poczynania ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Désiré Doué Leonardo Balerdi stale serwują pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Trafiamy na spektakularne gole oraz asysty, bezwzględne faule, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Rennes i Marseille oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Roazhon Park.