Spotkanie pomiędzy Rennes i Montpellier zakończone wynikiem 3-0 dnia 2022-10-30 14:00

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rennes oraz Montpellier zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-10-30 14:00 na stadionie Roazhon Park odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Rennes i Montpellier.

Gole strzelali: M. Terrier 15' 1-0 L. Majer A. Kalimuendo 23' 2-0 B. Bourigeaud A. Gouiri 85' 3-0 M. Terrier

Żółte kartki Rennes: Lovro Majer 84'

Żółte kartki Montpellier: Nicolas Cozza 23' Joris Chotard 72'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rennes zmierzy się już z AEK Larnaca, następne spotkania z drużynami Lille i Toulouse natomiast Montpellier z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Lorient.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Lovro Majer Nicolas Cozza niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to zmagania drętwe. Często trafiamy na nieczyste faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie ligi Ligue 1. Rennes oraz Montpellier oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Roazhon Park.