Rennes - Stade Brestois 29, wynik spotkania 3-1

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes a Stade Brestois 29 wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-08-31 19:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Rennes a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: J. Rodon 53' 1-0 L. Majer F. Honorat 57' 1-1 M. Terrier 89' 2-1 H. Traoré D. Doué 90' 3-1 A. Truffert

Żółte kartki Rennes: Lorenz Assignon 61' Flavien Tait 86'

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z AEK Larnaca, następne spotkania z drużynami Auxerre i Fenerbahce. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Auxerre.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Lorenz Assignon raz za razem zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Cieszące oko potyczki między zawodnikami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania nudzą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1. Rennes i Stade Brestois 29 jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Roazhon Park.