Rennes kontra Ajaccio, wynik meczu: 2-1

Rennes kontra Ajaccio 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rennes i Ajaccio wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-08-21 15:05 na stadionie Roazhon Park odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Rennes i Ajaccio.

Gole strzelali: M. Terrier 18' 1-0 A. Truffert M. El Idrissy 57' 1-1 T. Mangani A. Theate 62' 2-1 L. Badé

Żółte kartki Rennes: Romain Salin -5' Romain Salin -5' Loïc Badé 45' Baptiste Santamaria 82' Désiré Doué 86'

Żółte kartki Ajaccio: Mounaim El Idrissy 45' Fernand Mayembo 79'

Czerwone kartki Rennes: Romain Salin -5' Lesley Ugochukwu 90'

Czerwone kartki Ajaccio:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Rennes stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Estac Troyes natomiast Ajaccio podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Lorient.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Romain Salin Mounaim El Idrissy wielokrotnie serwują fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki drętwe. Stale obserwujemy ostre sytuacje z faulem, widowiskowe gole czy asysty dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Rennes i Ajaccio oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Roazhon Park.