Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Roazhon Park miał miejsce mecz między Rennes oraz Marseille zakończony wynikiem 2-0

Rennes kontra Marseille, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Rennes i Marseille wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-05-14 19:00 na stadionie Roazhon Park odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Rennes oraz Marseille.

Gole strzelali: B. Bourigeaud 12' 1-0 M. Terrier L. Majer 35' 2-0 M. Terrier

Żółte kartki Rennes: Flavien Tait 27'

Żółte kartki Marseille: Duje Ćaleta-Car 64' Pape Gueye 70'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Rennes stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz a Marseille zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Flavien Tait Duje Ćaleta-Car raz za razem zaserwowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między graczami ligowymi okazują się nader nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Rennes i Marseille jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Roazhon Park.