Rennes vs Saint Etienne, wynik meczu: 2-0

Rennes vs Saint Etienne 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Rennes a Saint Etienne zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-04-30 19:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Rennes i Saint Etienne.

Gole strzelali: L. Majer 41' 1-0 M. Terrier L. Majer 84' 2-0

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 61'

Żółte kartki Saint Etienne: Miguel Trauco 61' Mickael Nade 65' Lucas Gourna-Douath 67' Yvann Maçon 70'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Stinat. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Rennes stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Marseille i Lille natomiast Saint Etienne z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Nantes.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Jonas Martin Miguel Trauco nieraz zaserwowały własnym fanom emocje sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się wyjątkowe bramki i asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Rennes i Saint Etienne oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Roazhon Park.