Spotkanie Nice - Rennes, wynik 1-1

Dnia 2022-04-02 15:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Nice i Rennes.

Pierwsza połowa meczu między Nice i Rennes zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: A. Delort 67' 1-0 Y. Atal M. Terrier 78' 1-1 B. Bourigeaud

Żółte kartki Nice: Jean-Clair Todibo 42' Justin Kluivert 83'

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 83'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nice zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Lorient i Monaco a Rennes z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Strasbourg.

Liczna grupa fanów śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Jean-Clair Todibo Hamari Traore nieprzerwanie sprawiają kapitalnym entuzjastom wiele wrażeń. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że są to zmagania statyczne. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1. Nice i Rennes oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Allianz Riviera.