Na stadionie Groupama Stadium dnia 2022-03-13 16:05 miało miejsce spotkanie pomiędzy Lyon oraz Rennes: 2-4

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lyon i Rennes zakończyła się 0-3. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

W dniu 2022-03-13 16:05 na obiekcie sportowym Groupama Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Lyon a Rennes.

Gole strzelali: B. Bourigeaud 11' 0-1 G. Laborde B. Santamaría 13' 0-2 L. Majer 45' 0-3 B. Bourigeaud M. Terrier 49' 0-4 L. Majer H. Traoré 59' 1-4 M. Dembélé 82' 2-4

Żółte kartki Lyon: Thiago Mendes 11' Tanguy Ndombélé 20'

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 27' Jeremy Doku 68' Alfred Gomis 80'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Antony Gautier, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lyon zmierzy się już z FC Porto, następne spotkania z drużynami Reims oraz Angers. Kolejno natomiast Rennes z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Nice.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Thiago Mendes Adrien Truffert raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania męczą. Ustawicznie zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Lyon i Rennes i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Groupama Stadium.