Spotkanie między Rennes i Angers zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Roazhon Park

Rennes kontra Angers zakończony wynikiem 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Rennes a Angers wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-03-06 14:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 27 pomiędzy Rennes a Angers.

Gole strzelali: B. Bourigeaud 33' 1-0 G. Laborde G. Laborde 87' 2-0 J. Doku

Żółte kartki Rennes: Nayef Aguerd 72'

Żółte kartki Angers: Casimir Ninga 71'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Rennes stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Lyon i Leicester. Kolejno natomiast Angers zmierzy się z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Lyon.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Nayef Aguerd Casimir Ninga nieustannie zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące walki między zawodnikami z ligi są nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Rennes i Angers z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Roazhon Park.