Paris Saint Germain kontra Rennes, wynik spotkania 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Paris Saint Germain i Rennes wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-02-11 20:00 na obiekcie sportowym Parc des Princes rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24. Zmierzyły się Paris Saint Germain i Rennes.

Gole strzelali: K. Mbappé 90' 1-0 L. Messi

Żółte kartki Paris Saint Germain: Kylian Mbappé 41' Marco Verratti 89'

Żółte kartki Rennes: Doğan Alemdar 90'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Paris Saint Germain zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Nantes i Saint Etienne natomiast Rennes podejmie Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Angers.

Wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Kylian Mbappé Doğan Alemdar nieustannie sprawiają wspaniałym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Obserwujemy niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Paris Saint Germain i Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Parc des Princes.