Rennes kontra Nice, wynik meczu 1-2

Rennes kontra Nice 1-2. W dniu 2021-12-12 14:00 na stadionie Roazhon Park odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Rennes oraz Nice.

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes oraz Nice wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: K. Dolberg 19' 0-1 Y. Atal 51' 0-2 K. Dolberg B. Bourigeaud 59' 1-2 A. Truffert

Żółte kartki Rennes: Baptiste Santamaria 17'

Żółte kartki Nice: Walter Benítez 44' Pablo Rosario 70' Amine Gouiri 81' Hicham Boudaoui 90'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rennes zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Lens. Kolejno natomiast Nice zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Nantes.

Wierni kibice futbolu śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Baptiste Santamaria Walter Benítez bardzo często zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Natrafiamy na widowiskowe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się, że widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Rennes oraz Nice w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Roazhon Park.