Mecz Rennes - Lille na stadionie Roazhon Park - 1-2

W dniu 2021-12-01 20:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Rennes oraz Lille.

Pierwsza część spotkania między Rennes a Lille zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Xeka 31' 0-1 T. Weah Renato Sanches 45' 0-2 B. Bourigeaud 85' 1-2

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 65' Birger Meling 90'

Żółte kartki Lille: Reinildo Isnard Mandava 89'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lille:

Główny sędzia spotkania to Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Rennes stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Nice oraz Lorient. Kolejno natomiast Lille z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Auxerre.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Jonas Martin Reinildo Isnard Mandava nieprzerwanie gwarantują kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż mecze nas męczą. Bardzo często trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych zespołów jak Rennes i Lille w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Roazhon Park.